خانه > درباره ما

درباره ما

 فعالیت این شرکت با نام” قالبسازی مهر ” در زمینه تولید قالب های صنعتی به ویژه قالبهای تزریق پلاستیک و دایکاست از سال ۱۳۴۸  آغاز و در سال ۱۳۶۸  ضمن تغییر نام به  شرکت مهرکار با بکار گیری سیستم CAD/CAM  تحولی  در صنعت قالبسازی ایجاد نمود که نقطه  بارز آن ساخت ۳ دست قالب سپر خودرو کاروان در سال ۱۳۷۶ بود. در حال حاضر و با توجه به تجارب ارزشمند مدیران و مهندسین مهرکار ساخت قالبهای صنعتی با ابعاد بزرگ جزء توانمندیهای این شرکت می‌باشد.

توانایی ساخت انواع قالب های پلاستیک، فلزی، دایکاست،‌ خدمات ماشینکاری انواع قطعات صنعتی و تعمیرو نگهداری انواع قالبها نیز از دیگر فعالـیتهای این شرکـت می باشد .

این واحد تاکنون اقدام به ساخت قالبهای بیشماری اعم از سپرهای جلو و عقب VAN  ، سپر عقب پراید استیشن ، جلو داشبورد رنو، گل پخش کن پژو ۴۰۵، اسکلت داشبورد ، قسمت بالای اسکلت جعبه داشبورد  ، شبکه زیرین برف پاک کن ماتیز، قاب بغل و بیرونی صندلی ،  قالبهای فلزی صندلی  X100 ، جا کتابی چپ و راست رنو ، قاب رادیاتور ، گل پخش کن جلو و عقب تیبا ۲۳۲ همچنین طراحی و ساخت قالبهای کشش و برش سینک ظرفشویی و قالبهای لوازم خانگی نموده است.

استراتژی شرکت

شركت مهرکار خود را دربرابر تمامي مشتريان بويژه صنعت خودروسازي متعهد دانسته و  محصولات خود را درزمينه هاي قالبسازي، توليد قطعات پلاستيکی و همچنین مجموعه هاي خودرويي به مشتريان تحويل مي نمايد. این شركت مي كوشد به تمامي بازارهاي داخلي و  جهاني با استفاده از فناوريهاي نوين و پيشرفته توجه نموده و توسعه انساني را براي دستيابي به اهداف، در دستوركار خود قرار دهد و با استفاده از اصول و ارزشهاي ملي و اخلاقي و ترويج دانش و علوم روز در تمامي سطوح سازمان در جهت رشد و بهره وري و ميزان سودآوري شركت گام بردارد.

ارزش های سازمان

صداقت در گفتار و رفتار بعنوان اساس اعتمادسازي
پايبندي به اصول و ارزشهاي ملي ( کيفيت اجرا – زمان اجرا ) در تعامل با مشتريان داخلی و خارجی
احترام به كاركنان و توسعه توانائيهاي آنان بعنوان مهمترين سرمايه هاي شركت
ارايه محصولات و خدمات باكيفيت
مسئوليت پذيری
مشتری مداری وپاسخگويي به نياز مشتريان
مشارکت همگانی
پاسخگويي در مقابل عملکرد
رشد و ارتقاء سطح فن آوری
انعطاف پذيری در انجام فعاليت ها
بهبود مداوم و مستمر

 

مشتریان ما